Kazalı Aracımı Satmak İstiyorum

Ufak ya da büyük çaplı bir trafik kazası sonrası ya da aracınız ortaya çıkan motor ya da başka herhangi bir sebepten kaynaklı arıza nedeni ile aracınızı satmak istiyor ve “kazalı aracımı satmak istiyorum” şeklinde bir arama yaptırarak aracınızı elinizden çıkarmayı mı düşünüyorsunuz? Aslında lafı fazla uzatmadan söyleyeyim ki tam doğru yerdesiniz. Blog yazımıza başlarken 0 532 499 87 36 telefon numarası ile bizimle iletişime geçebileceğinizi ya da alt tarafta bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak bize yazabileceğinizi söylemek istiyoruz.

Kazalı ya da hasarlı araç alan, motor hasarlı araçlarınızı elinizden çıkararak nakite çevirebilmenizi sağlayan Üstün Oto, Ankara Şaşmaz Oto Sanayi’de bulunmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilir ya da hasarlı ve kazalı aracınız için konuşmak için ofisimize gelerek çayımızı içebilirsiniz.

Eğer kazalı ya da hasarlı araçlarınızı satmak istiyorsanız, aşağıdaki birkaç adımla kolayca bunu yapabileceğinizi söylemek istiyorum.

  • Araç fotoğraflarınızı çekmek. Bu ilk adımınız olacaktır. Yapacağınız ilk iş kazalı, hasarlı, pert, motor hasarlı ya da arızalı ve satmak istediğiniz aracınızı birkaç açıdan çekmelisiniz.
  • Fotoğrafları bize yollamak. İkinci adımda çektiğiniz fotoğrafları WhatsApp üzerinden bize yollamalısınız. Bu aşamada uzman arkadaşlarımız size ulaşarak teklifimizi iletecektir.
  • Teklifi kontrol etmek. Üçüncü adımda size ilettiğimiz teklifi kontrol ederek revize edilmesini talep edebilirsiniz. Teklifi sunacak arkadaşımız size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.
  • Aracınızı satmak. Bu adım son adımdır. Eğer teklifimizi kabul ederseniz bu adımda aracınızı bize satacak ve kazalı aracınızı kolayca elinizden çıkaracaksınız.

Yukarıdaki 4 kolay adımla aracınızı bize satabilirsiniz. Süreçler, satış işlemleri ya da kazalı araç satmak konusunda herhangi bir sorunuz varsa WhatsApp ya da 0 532 499 87 36 telefon numarası üzerinden 7/24 bize ulabilirsiniz.

Scroll to Top
0532 499 87 36