Hasarlı Araç Alan Firmalar Ankara

Elinizde kazalı ya da hasarlı bir aracınız var ve bu aracı elinizden çıkarmak mı istiyorsunuz? Böyle bir durumdan dolayı hasarlı araç alan firmalar ankara araması yaptıysanız ve sayfamıza ulaştıysanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Trafik kazaları sonucu ya da herhangi başka bir sebeple -ki buna aracınızın hurdaya çıkması dahildir- aracınızı nakte çevirmek ve satmak istiyorsanız, “Üstün Oto” sizin için doğru adres.

Ankara hasarlı araç alım merkezi olan firmamız, Türkiye’nin 81 ilinden aracınızı tam değerinde alıyor ve bulunduğuz şehirde gerekli işlemi yaparak kazalı ya da hasarlı aracınızı hemen nakte çeviriyor. Bunun için öncelikle 0 532 499 87 36 telefon numarasını kullanarak bizi arayabilir ya da sağ alt tarafta yer alan ikona tıklayarak WhatsApp üzerinden aklınızdaki tüm soruları danışabilirsiniz.

Kaza yapan kişiler, aracında motor sorunu bulunanlar ya da aracı hurdaya dönmüş olan herkesin elindeki kazalı araçlarını alıyoruz. Aracın kilometresi ya da kaza ya da arızanın türü farketmeksizin bize ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top
0532 499 87 36