Ankara Kazalı Araç Alanlar

Ankara kazalı araç alanlar arasında yer alan Üstün Oto, kaza ya da başka sebeplerle elinizden çıkarmayı düşündüğünüz otomobil ya da ticari araçlarınızı değerinden ve sizi mağdur etmeden alıyor. Araç durumuna göre vereceğimiz fiyat teklifi değişeceği için, her şeyden önce bize araç fotoğraflarınızı WhatsApp üzerinden göndermelisiniz. Araç fotoğrafları ve soracağımız birkaç detaydan sonra hızlıca fiyat teklifimizi size iletmiş olacağız.

Kazalı Aracımı Nasıl Satarım?

Kazalı veya hasarlı aracınızı satmak istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız size burada birkaç cümle ile özetleyerek yardımcı olacağız. Öncelikle 0 532 499 87 36 telefon numarasını kullanarak bize ulaşmanız veya sitemizde yer alan WhatsApp butonunu tıklayarak iletişime geçmeniz gerekiyor. Daha sonra bir arkadaşımız sizinle hemen iletişime geçerek araç fotoğraflarını ve araçla ilgili birkaç bilgi talep ediyor. Bu aşamada siz bize aracınızın son halinin fotoğraflarını ve size yönelttiğimiz soruları yazıyorsunuz.

Bize fotoğraf ve bilgi gönderdikten sonra ikinci aşamaya geçiliyor. Bu aşamada kazalı araç alan uzman arkadaşımız size fiyat teklifimizi sunuyor. Fiyat teklifini kabul ederseniz aracınızı bulunduğunuz yerden ve değerinde alıyor, sizi mağdur etmeden kazalı ve hasarlı aracınızı nakite çevirmenize yardımcı oluyoruz.

Pert Araç Satılır Mı?

Kazalı ve hasarlı araçlarla birlikte bazı müşterilerimiz elinde pert araçların satılıp satılamayacağı konusunda bize sorular iletiyor. Durumu ne olursa olsun pert araçlarınız için bizimle mutlaka iletişime geçerek teklifimizi duymanızı öneririz. Pert araç satmak için bize yazıp yine yukarıda yazdığımız süreçleri geçirdikten sonra aracınızı kolayca elinizden çıkarabilirsiniz.

Hangi İllerden Kazalı Araç Alıyorsunuz?

Kazalı araç satmak isteyen müşterilerimizin sıkça sorduğu sorulardan biri de hizmet verdiğimiz bölgelerle ilgili. Şunu belirtmek isteriz ki biz Ankara merkezli bir firma olsak da Türkiye’nin 81 ilinden 7/24 kazalı ve hasarlı araçlarınızı satın aluyoruz. Ayrıca araçlarınızı bulunduğunuz ilden satın alarak sizi her türlü zahmetten de koruyoruz.

Scroll to Top
0532 499 87 36